Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hakkımızda

Y-icon

Hayatı bütünüyle yaşamak; keyifle yaş alırken bazen de sana iyi gelen kaçamaklar yapmak ya da hedeflerin için uykusuz kaldığın geceler demek. Bazı akşamlar topuz kafada yorgun gözler de, toplantıda dimdik duran keskin bakışlar da bana ait diyorsan yanında olmak için varız.

Hayat böylesi zorken, iyi yaş almak siyah ile beyaz olmamalı. Senden hiç bir zaman sağlıklı yaşam fenomenlerinin dünyasındaki mükemmel insan olmanı beklemiyoruz. Sosyal medyanın bize dayattığı mükemmel görünen 150-200 kişiden biri olmayı değil, dengede olan keyifle yaş alan milyonlardan olmanı destekliyoruz. Sağlığına, bedenine, zihnine iyi bakmaktan da hiç bir zaman vazgeçmemen için yanındayız.

Live Yourself, iki yıl süren AR-GE çalışmaları sonucunda güvenle kullanabileceğin, gücünü yeni nesil bilim ve klinik araştırmalardan alan bütünsel sağlık markasıdır.

Live Yourself ile bütünsel sağlık keyifli bir farkındalık serüveni. Emin ol, yediğin karbonhidratın da, sabah yorgunlunuğunun da dengede yaşam ve doğru telafilerle çözümü var. Takviyelerimize lütfen 15 gün ver, eksiksiz kullanmayı unutma ki senin de serüvenin başlasın 🙂 Doz ve kullanım tavsiyeleri için doktorlarımızla görüşmek istersen websitemizden ya da Instagram hesabımızdan bize ulaşabilirsin.

Hücre yönetimi formülasyonlarıyla, hayatını kısıtlamadan da iyi yaş alabileceğin bütünsel hayata başlama zamanı!