Bakanlık Onaylı

Maksimum Emilim Etkisi

Doktor, Ar-Ge Destekli

Şeffaf İçerik

Etken Maddeler Hakkında Makaleler

PQQ ve CoQ10 bir arada hücrenin enerji üretim merkezi olan mitokondri fonksiyonlarını arttırır; halsizlik, yorgunluk ve konsantrasyon güçlüğüne karşı kullanılabilirler.

REF: Paul Hwang & Darryn S. Willoughby. Mechanisms Behind Pyrroloquinoline Quinone Supplementation on Skeletal Muscle Mitochondrial Biogenesis: Possible Synergistic Effects with Exercise, Journal of the American College of Nutrition, 2018.

Rhodiola strese karşı bedenin uyumunu ve dengesini sağlayan bir adaptojen olarak özellikle mental ve duygusal destek verir. Melissa ile beraber strese karşı özellikle duygusal dayanıklılığı arttıran sinerjik özellikler gösterir.

REF: Ion-George Anghelescu, David Edwards, Erich Seifritz & Siegfried Kasper (2018) Stress management and the role of Rhodiola rosea: a review, International Journal of Psychiatry in Clinical Practice, 22:4, 242-252.

Polifenoller hücresel yaşlanmayı önleyerek, antioksidan korunma kapasitesini arttırarak ve kronik inflamasyona yol açan faktörleri dengeleyerek anti-aging özellikler gösterirler.

REF: Luo, J.; Si, H.; Jia, Z.; Liu, D. Dietary Anti-Aging Polyphenols and Potential Mechanisms. Antioxidants 2021, 10, 283.

Live Yourself Deneyimi

Bence çok iyi bir ürün, bana doktor özellikle bu markayı tavsiye etti.
Fiyatı çok uygun ve yeni ürün teşekkürler.

C*** K***

Ürünün çook faydasını gördüm. 3 aydır kullanıyorum ve kızım içinde sipariş verdim sınav stresiyle mücadele etmesinde faydası oldu.

F*** S***

İkinci siparişi günlük magnezyum ihtiyacımı karşılamak için kullanıyorum. Bitter oranına göre tadı çok iyi, hızlı geldi.

Ş*** T***

Ürünü masa başında çalışan biri olarak aldım ve denedim. Faydası gözle görülebilecek kadar fazla 🙂 Ayrıca ürün çok hızlı geldi teşekkür ederim.

Y*** E*** K***

Designer

Bütünsel Bak, Bütünsel Yaşa